PACS

Pacs sistemi dicom formatında içerik ve görüntü üretebilen cihazların ürettiği verilerin dünya standartlarında arşivlenmesini ve gerekirse geri teslimini içermektedir. RIS sistemi içerdiği rapor modülü, cihaz takip modülü, ses kayıt modülü, pacs hasta sorgulama ve görüntülere erişim gibi birçok konuda radyoloji departmanın daha kolay yönetilebilmesini sağlar.

Radiology Management System

Radyolojide bilgi sistemini ve cihazların yönetilmesi dahil, tüm kliniğin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen bu sistem ile, Tamamen güvenli ortamda hasta verilerine erişim,
Kolay kullanım arayüzü,
Dünya standartında geliştirilmi tüm PACS ve İş istasyonlarına kolay entegrasyon,
Web tabanlı, ses kayıt imkanı,
Eller serbest ses kayıt edebilme,
Şablon raporlar ve şablon paragraflar,

3’lü Ayak Pedalı (kablosuz)

Kablosuz, hızlı ve kolay.
Kırılmaya bükülmeye ve düşmeye karşı dayanıklıdır, Düşük pil tüketimi sayesinde uzun pil ömrü sağlar, Yazılımı sayesinde kolayca kişiselleştirilebilir ve istenilen tuş veya tuş kombinasyonu atanabilir, SDK’sı ile projenize kolayca dahil edebilirsiniz.
Yaklaşık 250mt çekim alanı. Tamamen yerli üretimdir.

Tele Tıp Veri Gönderimi

Sağlık Bakanlığı tarafından hastanelerden Teletıp sistemine çekim bilgilerinin gönderilmesi ve sonrasında görüntülere erişim istenmektedir. SGK ise bu bilgileri kullanarak gönderimi yapılmış ve erişimi olan çekimlere faturalandırma yapılmasına izin verecektir.

Dicom Dönüştürücü

Dicom dönüştürücü sayesinde non-dicom cihazlarınızdaki görüntüleri dicom formatına çevirerek pacs'a göndermenizi sağlar.

Study Burner

CD Robotlar için tasarlanan bu yazılım pacsdan otomatik olarak görüntüleri CD ye basmanızı sağlar.

Masaüstü, Mobil ve Web

Mobil ve Web görüntüleyiciler ile hastane dışından ve her türlü cihazınızdan (tablet, akıllı telefon vb.) radyoloji görüntülerini yüksek hızlarda görüntüleyebilirsiniz.

Sağlık & Yazılım

Sağlık alanında ve diğer alanlarda projenize yönelik yazılım çözümlerimiz mevcuttur.